Hak półautomatyczny Auto-hak C57A
Dane techniczne:
- Uciąg: 1500 kg
- Nacisk pionowy: 75 kg
- Parametr D: 10,0 kN
- Waga: 17,5 kg
- Homologacja: E20 55R-01 2970
Opis
To doskonały kompromis pomiędzy klasycznym hakiem odkręcanym a pełnym automatem. Oferuje wygodę i szybkość montażu dzięki mechanizmowi łatwego wypinania kuli, a przy tym jest znacznie bardziej przystępny cenowo. Łączy elastyczność z komfortem – używasz go tylko wtedy, gdy faktycznie jest potrzebny.
Dzięki prostej dźwigni, montaż lub demontaż kuli zajmuje zaledwie kilka sekund. Haki półautomatyczne nie są wyposażone w zamek na klucz, dlatego po zakończeniu użytkowania warto wypiąć kulę i przechować ją w bagażniku lub garażu.
Każdy model haka półautomatycznego został zaprojektowany z myślą o określonym samochodzie, co zapewnia idealne spasowanie bez konieczności spawania lub cięcia elementów konstrukcyjnych. Montaż jest prosty, bezinwazyjny i nie wpływa na wygląd auta.
Tego typu hak sprawdzi się w wielu zastosowaniach – od ciągnięcia przyczepy kempingowej, przez montaż bagażnika rowerowego, po transport dodatkowych akcesoriów. Kiedy nie jest potrzebny, można go błyskawicznie zdemontować i schować, zachowując pełną estetykę pojazdu.
Produkty marki AUTOHAK wyróżniają się solidną konstrukcją – wykonane są z wysokogatunkowej stali i zabezpieczone poprzez malowanie proszkowe. Takie rozwiązanie zapewnia odporność na korozję, trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.
Dane techniczne
| Numer katalogowy | C 57A |
| Marka | Ford |
| Model | Grand C-MAX |
| Rok produkcji | 10.2010-06.2019 |
| Wycięcie zderzaka | Nie |
| Uciąg haka | 1500 kg |
| Maksymalny nacisk na kulę | 75 kg |
| Czas montażu | 1,5 godz. |
| Kod EAN | 5907668819553 |
Opinie
0,0
0 opinii0 / 5
Wygląd po montażu
0 / 5
Jakość wykonania
0 / 5
Zabezpieczenie antykorozyjne
0 osób wystawiło opinię
5 0 osób
4 0 osób
3 0 osób
2 0 osób
1 0 osób
Wiązki elektryczne 7-pin
Wiązki elektryczne 13-pin
Wiązki elektryczne wiązki uniwersalne
Inne haki do twojego auta
Nie pasuje do aut z instalacją gazową. W przypadku wersji z jednostkami EcoBoost może być konieczna wymiana chłodnicy.
darmowa wysyłka
towar dostępny
728
zł
brutto
Nie pasuje do aut z instalacją gazową. W przypadku aut z jednostkami EcoBoost może być konieczna wymiana chłodnicy.
darmowa wysyłka
towar dostępny
998
zł
brutto
Pasuje również do topowej wersji wyposażenia "Titanium".
darmowa wysyłka
towar na zamówienie
1862
zł
brutto
W przypadku wersji z jednostką EcoBoost może być konieczna wymiana chłodnicy.
darmowa wysyłka
towar dostępny
1322
zł
brutto
darmowa wysyłka
towar dostępny
1156
zł
brutto
(w tym Titanium) (Z wyjątkiem modeli hybrydowych typu plug-in PHEV / benzyny płynnej LPG)
darmowa wysyłka
towar na zamówienie
1476
zł
brutto